D.U.K.

Kas yra WanTutor?

WanTutor teikia mokymo paslaugas. WanTutor atsirado, siekiant išplėsti švietimo procesų galimybes, suteikti galimybę mokytis anglų, lietuvių ir rusų kalbų namuose, padedant puikiems Mokytojams iš gimtosios šalies ar užsienio. Mokytojai paskiriami priklausomai nuo Mokinių poreikų ir tikslų.

Ką aš galiu išmokti? Lygiai

Pagal CEFR yra:

A1 lygis. Žmogus gali prisistatyti, paklausti kitų žmonių ir pasakyti, kur jis / ji gyvena, ką jis / ji turi. Žmogus gali kalbėti tokiomis temomis kaip šeimos nariai, skaičiai, kasdienybė, maistas ir gėrimai, drabužiai, pomėgiai ir pan. Žmogus gali suprasti ir naudoti paprastas kasdienines raiškas ir labai paprastas frazes, skirtas kažko paklausti arba kažko paprašyti (kryptis, pagalba ir t.t.) Žmogus gali palaikyti paprastą pokalbį, jei kitas žmogus kalba lėtai ir aiškiai.

A2 lygis. Žmogus gali daugiau papasakoti apie save, naudodamas daugiau žodžių tokiomis temomis kaip šeimos nariai, kasdienybė, maistas ir gėrimai, drabužiai, pomėgiai, taip pat šeimyninė padėtis, vietinė geografija, užimtumas. Iš esmės šis lygis yra labai panašus į A1, bet jame yra daugiau žodžių ir frazių, naudojamų pokalbio metu, taip pat A2 lygiui reikia geriau suprasti, ką sako kitas žmogus.

B1 lygis. Įtraukti nauji žodžiai ir temos. Pavyzdžiui, daugiau žodžių ir frazių apie darbą, mokyklą, laisvalaikį, knygas, filmus ir kt. Žmogus gali išreikšti ir apibūdinti patirtį, emocijas, įvykius, svajones ir planus. Taip pat gali formuluoti sudėtingesnius sakinius ir išreikšti idėjas. Šiuo metu atsiranda spontaniškumas. Be to, žmogus gali susidoroti su įvairiomis  situacijomis keliaujant.

B2 lygis. Dar daugiau sudėtingų sakinių, tekstų ir idėjų, tiek konkrečių, tiek abstrakčių, yra įtrauktų į šį lygį. Žmogus tampa laisvesnis kalbant ir daug lengviau supranta kitą žmogų. Kai kurios temos gali apimti technines diskusijas savo specializacijos srityje. Žmogus gali sudaryti aiškų ir išsamų tekstą apie įvairius dalykus, paaiškinti požiūrį į temą, analizuoti įvairių temų privalumus ir trūkumus. Daugeliu atveju šis lygis yra tinkamas stojant į universitetą.

C1 lygis. Žmogus ne tik laisvai kalba, klauso bei rašo, bet taip pat gali suprasti ilgus ir išsamius tekstus bei atpažinti netiesioginę reikšmę. Pagrindinis akcentas yra gebėjimas „mąstyti“ šia kalba, o tai yra įgūdis artimas kalbančiojo gimtąjai kalbai. Žmogus taip pat gali išreikšti save net neieškodamas išraiškų, lanksčiai ir efektyviai naudoti kalbą socialiniais, akademiniais bei profesiniais tikslais. Žmogus gali pateikti aiškų, gerai struktūrizuotą, išsamų tekstą ir idejas, kas iliustruoja kontroliuojamą organizacinių modelių ir jungčių naudojimą. Šis lygis pasiekiamas universitetinių studijų metu arba darbe.

C2 lygis. Žmogus lengvai supranta viską, ką jis girdi ar skaito. Kai kurie įgūdžiai, reikalingi šiam lygiui, yra įsiminti iš įvairių šaltinių. Žmogus gali rekonstruoti argumentus, išreikšti save spontaniškai net sudėtingesnėse situacijose. Tai yra gimtosios kalbos lygis .Po kelerių metų gyvenimo šalyje, verslo/profesinės ar akademinės kalbos aktyvaus naudojimo, žmogus gali pasiekti gimtosios kalbos lygį.

Kodėl turėčiau pasitikėti WanTutor?

Mes suprantame, kad negalime įtikinti Jus žodžiais, todėl ketiname tai padaryti darbais.

Bandomoji pamoka yra nemokama, tad galėsite išbandyti save, taikant individualų požiūrį (ar Jums reikia daugiau kalbėjimo praktikos, gramatikos paaiškinimų ir pratimų, ar kt.) ir atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir tikslus (nuo mokyklinės programos iki verslo kalbos). Jūsų rezultatas yra mūsų tikslas. Taigi, jei aiškiai nurodysite savo tikslus, mes padėsime Jums juos pasiekti. Dėl šios priežasties vyksta Jūsų bandomoji pamoka. Be to, bandomosios pamokos metu metodologas nustatys Jūsų dabartinį kalbos lygį, kad žinotų, nuo ko turėtų pradėti Jūsų Mokytojas.

Jei pamoka neįvyksta dėl Mokytojo kaltės, pinigai (visa pamokos suma) grįžta Jums. Jei pamoka atidedama į kitą laiką / dieną, kai visos šalys informuojamos iš anksto (visos detalės aprašytos Naudojimo taisyklėse), pamokos apmokėjimas taip pat perkeliamas ir pamoka laikoma apmokėta tol, kol ji įvyks.

Kiek kainuoja pamoka su Mokytoju?

Plano „ŠNEKAME“ (šnekamosios kalbos bei populiarių frazių mokymas) viena pamoka su Mokytoju kainuoja 12 Eur.

Plano „PRO“ (pasiruošimas testams ir egzaminams, pažengusio lygio kalbos mokymas) viena pamoka su Mokytoju kainuoja 18 Eur.

Bandomoji pamoka yra nemokama.

Kaip mokėti už pamokas?

Yra galimybė mokėti banko pavedimu. WanTutor iš anksto pateikia banko sąskaitos numerį ir kitus duomenis, kurie gali būti reikalingi pavedimui.

Kokie yra online-pamokų privalumai?

  1. Online-pamokos vyksta nepriklausomai nuo to, kur fiziškai yra Mokytojas ir Mokinys.
  2. Taupo laiką ir kelionės pinigus.
  3. Nereikia brautis į bet kurios šalies privačią erdvę (jokių pamokų namuose).

Kokie Mokytojai yra WanTutor?

Mūsų komandą sudaro mokytojai, kurie gali mokyti nuotoliniu būdu, taip pat gali mokyti Asmenis esančius užsienyje.

Plano „ŠNEKAME“ Mokytojai yra universitetų anglų kalbos programų studentai, kurių aplinką sudaro anglakalbiai profesoriai, studijuojant ir komunikuojant tik anglų kalba. Jaunieji pedagogai ir filologai padės Jums drąsiai kalbėti angliškai, įveikti barjerą bendraujant su anglakalbiais, naudoti kasdienes frazes ir platesnį žodyną.

Plano „PRO“ Mokytojai yra kvalifikuoti ir sertifikuoti pedagogai, turintys daug pedagoginės ir individualių pamokų patirties. Jie padės Jums pasiruošti IELTS, TOEFL, MARLINS ir kitiems egzaminams. Su jais išmoksite pažangesnę, ne tik kasdienę, bet ir profesinę anglų kalbą.

Kiek laiko trunka pamoka?

Viena pamoka trunka 50 minučių (planas „ŠNEKAME“) arba 60 minučių (planas „PRO“).

Ar gausiu tuos pačius akademinius rezultatus naudojantis pamokomis internetu, palyginus su tradicinėmis pamokomis?

Taip. Mokymo kokybė nenukenčia dėl online-pamokų. Pamokų metu, bendraujate su Mokytoju, gaunate rašymo užduotis ir gramatikos pratimus (priklausomai nuo Jūsų tikslų ir poreikių), o platforma leidžia matyti visą medžiagą ir užduotis, kurių reikia klasės darbui ir namų darbams.

Jei pamokos metu nepavyko prisijungti prie interneto, ką turėčiau daryti?

Nedelsdami susisiekite su WanTutor valdymo komanda!

Ar galima mokytis su Mokytoju už WanTutor svetainės ribų?

Ne. Prašome suprasti, kad už pamokas gautos lėšos investuojamos į tolesnį svetainės vystymą, rinkodarą ir darbuotojų atlyginimus. Pasirinkdami WanTutor savo mokymui ir tapdami WanTutor šeimos dalimi, Jūs sutinkate su taisyklėmis ir principais, todėl Jūsų prašysime mokytis per WanTutor siūlomą platformą.

Ar Mokytojas man paskiriamas?

Taip, WanTutor metodologas paskiria Jums Mokytoją pagal Jūsų tikslus ir poreikius.